KURUMSAL DANIŞMANLIK

Günümüzün global eğitim dünyası gerek öğrenciler gerek kurumların sadece yerel değil tüm dünyaya yayılan başarılara ve projelere imza atmalarına fırsat tanımaktadır. Dijitalleşmenin ve küreselleşmenin getirdiği avantajlar aynı zamanda rekabeti de arttırarak eğitim kurumlarının etkinliğini kanıtlama beklentisini ortaya çıkarmaktadır. Bu beklentileri yerine getirme sürecinde Plus Education & Career olarak amacımız, öğrencilere en uygun eğitim alternatifleri sunarken onlara uluslararası eğitim süreçlerinde destek olmaktır.

Kariyer ve eğitim danışmanlık hizmetlerini, öğrencilere ve eğitim kurumlarına sağladığımız danışmanlıkla bir çatı altında toplayarak hem kişilerin geleceklerini çizmesine hem de partner kurumların uluslararası iş geliştirmelerine yardımcı olmaktayız.

Plus Education & Career’ın gerçekleştirdiği danışmanlık, öğrencilerin ihtiyaç duyduğu akademik ve profesyonel gelişimleri edinmelerini sağlamaktadır. Aynı zamanda çözüm ve gelişim ortağı olduğu kurumlar ile uluslararası eğitim arenasındaki okulları, öğrencileri ve eğitimcileri, ihtiyaçlarını karşılamak üzere buluşturma misyonu üstlenmiştir.

Bu kapsamda, kurumsal danışmanlık hizmetlerimizi kurumlar ile ortak çalışarak yürütmekte, okulunuzu düzenli olarak ziyaret etmekteyiz.

Eğitim kurumları ile yapılacak işbirliği kapsamında sunulacak hizmetler aşağıdaki şekilde özetlenebilir:

  • Okulun talebine göre hizmet verilecek ülke veya ülkelerin belirlenmesi
  • Düzenli ziyaret takvimi belirlenmesi
  • Yıl içinde yapılacak tema ve ülke bazlı sunum, toplantı, seminer, webinar planlanması
  • Öğrencilerin mevcut talep ve yetkinliklerine istinaden detaylı üniversite listesi hazırlanıp, öğrencilerin hedefe ulaşması için gereken akademik ve sosyal yönlendirmelerin planlanması
  • Eğitimci kadrosu için istenilen spesifik konularda eğitimlerinin planlanması
  • Okul rehberlik ve danışmanlık birimlerine yurtdışı eğitim seçenekleriyle ilgili güncel bilgi verilmesi, tanıtım materyalleri ve dökümanlar sağlanması

Kurumunuzla çözüm ortaklığı yapıp, uluslararası faaliyet ve programlarınızı artırmanıza yardımcı olmak, öğrencilerinizin yurtdışında eğitim hedefi için onlara en doğru alternatifleri sunmak ve hedefe ulaştırmak için sizlerle iş birliği yapmayı umuyoruz. Değişebilecek taleplerinize göre özelleştirilmiş bir teklif sunmak için de Plus Education & Career ile iletişime geçebilirsiniz.