• Türkçe
 • English
 • Yurtdışı Sertifika Ve Diploma Eğitimleri 1

  Yurtdisi Sertifika Ve Diploma Eğitimleri sertifika Kariyer edinmek veya değistirmek icin her zaman üniversite eğitimi şart değildir.

  Üniversitelerin bünyesinde veya özel enstitü veya kolejler tarafından verilen teorinsin yani sıra meslek edindirme amaçlı ve pratik bilgiyi de yoğunlukla içeren diploma ve sertifika eğitimleri de meslek edinmeniz için hem pratik hem de düşük maliyetli alternatiflerdir.

  Sertifika ve diploma programı sunan okulların dalları her ülkede değişiklik göstermektedir. Amerika’da Community College, İngiltere’de College veya Institute Avustralya’da TAFE Institute olarak adlandırılabilirler.

  Yurtdışı Sertifika Ve Diploma Eğitimleri 2

  Genellikle popüler ve teknik konularda uygulamanın daha yoğun olduğu meslek dallarında verilen bu programlar Avustralya gibi ülkelerde üniversite öncesi lise mezunlarının en fazla rağbet ettiği de bir eğitimdir.

  Dünyanın en esnek eğitim sistemine sahip bu ülkede lisenin 2. sınıfında yüksek öğreniminize başlayabilir ve her sömestr baksa bir formasyonla 4 senede 5 ayrı dereceyle mezun olabilirsiniz.

  Bu programların birçoğu diploma derecesini aldıktan yani liseden sonra 2–3 senelik yüksek öğrenimi tamamladıktan sonra 2. sınıfında üniversiteye girmenize olanak tanır ve Türkiye’de ön lisans diploması olarak geçerlidir.

  Sertifika ve diploma programlarının ücretleri hem lisans programlarının yaklaşık olarak yarısı kadardır hem de diplomanızı aldıktan sonra hemen mesleğinizi icra etmenizi sağlayan bilgilerle sizi donatır.

  Diploma programına ihtiyaç duyduğunuz mesleğiniz dışındaki ekstra değerleri edinmeniz için de çok uygundur. Örneğin bir mühendis olarak isletme yetilerini elde etmek için tek alternatif MBA değil sonrasında staj alternatifi de sunan management/businees/marketing diploma programları olabilir.

  Diğer bir avantajları da kariyer değişimleri için en uygun alternatif olmalarıdır. Belirli bir birikim ve yastan sonra üniversite sıralarına dönmek yerine size ihtiyacınız olan pratik bilgiyle donatacak olan yine sertifika ve diploma programları olabilir.

  Plus Education & Career danışmanları en az yüksek lisans seviyesinde eğitim almış kişiler olarak sizi kariyer hedeflerinize en kolay ulaştıracak en prestijli programlara yönlendirirler.

  Kariyer danışmanlık hizmeti ücretsiz olup sunduğu kaliteli danışmanlık ve yönlendirme Plus Education & Career sektörde en ayrıcalıklı noktaya yerleşmiştir.

  Kariyer danışmanlarımızın yönlendirmesini aldıktan sonra eğitim danışmanlarımızla almak istediğiniz eğitimin en iyi ülke/okul ve program alternatifi belirlenir.

  Plus Education & Career bünyesindeki okullarda dünyanın her yerinde en iyi enstitü, kolej ve okullarda her konuda eğitim alabilirsiniz.
  Beraberce seçim yapıldıktan sonra başvuru aşamasına geçilir.

  BAŞVURU İÇİN GEREKLİ BELGELER

  ✔ Diploma
  ✔ Not Dökümü (transcript)
  ✔ Okul başvuru formu
  ✔ Niyet Mektubu
  ✔ Yabancı dil sınav sonucu
  ✔ Sertifika ve özel kurs belgeleri
  ✔ İş tecrübesini gösteren belgeler
  ✔ Akademik ve Profesyonel referanslar

  Daha sonra sizin adınıza başvuru işlemleri takip edilir ve okuldan kabul gelmesiyle vize aşamasına geçilir. Kalacak yer, bilet gibi bütün konular da sizin arzunuza göre organize edilerek yurt dışı deneyiminize güvenli bir şekilde başlarsınız.
  Plus Education & Career bünyesindeki okulları dünyanın bir çok değişik bölgesindedir. Eğitim alabileceğiniz ülkeler şöyledir:

  ✔ ABD
  ✔ Avustralya
  ✔ İngiltere
  ✔ İrlanda
  ✔ İsviçre
  ✔ İtalya
  ✔ Kanada
  ✔ Rusya
  ✔ Yeni Zelanda

  İngiltere’de Sertifika Eğitimi

  Bloomsbury International College, Londra

  Londra’nın sanat ve kültür merkezinde tamamen yenilenmiş harika imkanlara sahip turizm deneyimli bir okul , İngilizce kurslarının yanı sıra Genel İngilizce, TOEIC, İş İngilizcesi, IELTS hazırlık ve akademik İngilizce programlarının yanı sıra Turizm ve Konuk Ağırlama konularında uzman olan, ve bünyesindeki büyük bir turizm acentesi sayesinde özellikle bilet&satış, havayolu personel eğitimi konularında paralı staj da içeren diploma ve sertifika programları ve üniversite hazırlık yılı eğitimi de vermektedir.

  www.bloomsbury-international.com/en

  Dudley Fen Bilimleri Okulu,Dudley,West Midlands,

  Her yıl, dünyanın her yerinden gelen 500’den fazla Yabancı öğrenci ağırlıyor.Dudley,destek,ilgi ve ücretler konusunda en yüksek standartları sunmasıyla iftihar ediyor. Programlar,sizin, UK üniversitelerinde başarılı bir rota çizmenizi sağlamak amacıyla tasarlanmıştır.Akademik ve mesleki bölümler için Advanced Level(A Level) eğitimini ve bir yillik temel egitimi de kapsayan cok zengin bir program yelpazesinden sahip oldugunuz kriterlere göre seçiminizi yapma olanağına sahipsiniz.Yüksek Ulusal Diploma programları,British Diploma programlari’na 2. veya 3. yıldan hızlandırılmış giris fırsatı veriyor.

  www.dudleycol.ac.uk

  Golden Green College

  Londra’da bulunan okul, İngilizce eğitimi, TEFL / TESOL İngilizce Öğretmenliği ve İngiliz üniversitelerine hazırlık programları sunuyor. İngilizce eğitimi British Council tarafından tanınmış olup, her seviyede eğitim vermektedir. Yerleştirme sınavı ve ilk deneme dersi ücretsizdir.

  Tüm öğretmenler TESOL belgelidir ve birçoğu da British Council tarafından onaylanmış profesyonel standartlardadır. Öğretimin yanı sıra, Oxford, Cambridge, Bath, Brighton, Canterbury gibi pek çok farklı kente geziler düzenlenmektedir.

  Londra içinde de British Museum’dan St Paul Katedrali’ne kadar geniş yelpazede geziler düzenlenir. Vize veya yerleşim konusunda, birçok yabancı dilde konuşabilen danışmanlarımız her türlü desteği sağlamaktadır.

  www.englishlanguagecollege.co.uk

  Cecos London College

  Cecos, mesleki ve profesyonel eğitim alanında prestijli bir isimdir ve Cecos Üniversitesi, bünyesinden mezun olan öğrencilerin işe alınma oranlarında sahip olduğu maksimum düzeyle birlikte, uluslararası standartlarda kaliteli eğitimin amaçlarını ve hedeflerini çoğaltmak amacıyla kamusal yarar konusunda projeler geliştirmede de bir öncüdür.

  Uluslararası öğrencilerin, yüksekokulda bir yıl sürecek ve farklı seviyelerdeki diploma eğitimlerine kabulü başlamıştır; ki bu aynı zamanda onların ün sahibi bir İngiliz Üniversitesi’nde yüksek öğrenimlerini alırken, Yeterlik Denklik Programları veya birçok uluslararsı öğrenci için Uluslararası Hazırlık Kursları olarak da işlev görecektir.

  Cecos Londra Yüksekokulu, Bilgi Teknolojisi, İş İdaresi, İş ve Bilgi Teknolojisi, Bilgisayar Bilimleri, Muhasebe ve Seyahat ve Turizm Yönetimi alanlarında Lisans ve Yükseklisans programları sunmaktadır.

  www.cecos.co.uk

  Malvern House, Londra

  Uygun fiyatlarda kaliteli eğitimin mükemmel birleşimi. Londra ‘da 3 farklı lokasyon seçeneği sunuyor ; Piccadilly, Bloomsbury ve Trafalgar. Her hafta kayıt olma esnekliğine sahip Malvern House. Genel İngilizce kursları, çeşitli sınavlara hazırlık kurslar, Bire bir özel dersler, İş İngilizcesi kursları, Özel kurslar, üniversite hazırlık programları.

  www.malvernhouse.com

  Concorde International

  Canterbury Üniversitesiyle birlikte çalışan Concorde International Merkezi en kısa zamanda İngilizce’nizin ilerlemesini hedeflemekte. Çok sıcak ve ilgili bir ortam bulacağınız okulda her yaş ve isteğe göre farklı kurslar mevcut.

  Yetişkinler için kurslar, Genel İngilizce, Profesyoneller için Yoğunlaştırılmış İngilizce, Sınav metotları, Yaz tatili programlar, Staj, Öğretmen Gelişimi, İngilizce uzmanlığı. Gençler için Kurslar, Üniversite giriş hazırlık kursları, İşletme hazırlık kursu, CELTA.

  www.concorde-international.com

  Bellerby’s College- Oxford,Cambridgre,Brighton,London

  Bellerby’s StudyGroup’a baglı 4 farkli şehirde okulları bulunan uluslararası düzeyde üniversiteye hazırlık ve diploma programları ile kaliteli ve konusunda uzmalaşmış kadrosuyla eğitim vermeye devam ediyor. Verilen eğitim programlar sırasıyla; Foundation, A Level ve Diploma programlarıdır.

  Bellerby’s College’da Foundation programı 1 yıllık başarılı bir eğitimden sonra üniversiteye girişi garanti eder, 38 tane üniversiteyle anlaşmalıdır ve akademik eğitim kalitesi üniversitede başarıyı da garanti edecek düzeydedir.

  www.bellerbys.com/english

  Cats College İle Tıp Fakültelerine Giriş İçin Hızlı Bir Geçiş

  CATS College, İngiltere’de, Londra, Cambridge ve Bloomsbury gibi akademik merkezlerde en iyi tıp fakültesine girmek için yoğun hazırlık dönemi sunan Fast-track Medics Programını ilan etmekten gurur duyuyoruz.

  Dersin İçeriği

  Üstün başarılı öğrenciler için tasarlanan bu yeni program, dört haftalık yoğun bir oturumu kapsayan Fast-track program Biyoloji, Kimya ve Fizik (veya Matematik) seviyesinde bir akademik yıl programı takip eder

  Kurs boyunca öğrenciler, üniversite seçim süreçleri için hazırlıkta tıbbi konuların yanı sıra tanıtım, mülakat eğitimi ve eleştirel düşünme becerilerini geliştirmeyi de içeren haftalık iki saatlik seminerlerden faydalanırlar.

  Yükseköğretim Danışma ve Rehberlik

  Medikal Program, Lideri tam destek sağlayarak, program tüm öğrencilerin yönetmektedir. Üniversitesi rehberlik ve uygulamaları, böylece en iyi başarı şansı vererek, her bireyin belirli güçlü ve kariyer hedeflerinize uygun.

  BMAT / UKCAT sınavlarına yoğun hazırlık kadar UCAS uygulamaları, bireysel beyanlar, üniversite ziyaretleri ve kariyer fuarları, öğrencilerin CATS College Tıp için başvurularını artıran etkenlerdir.

  İş deneyimi

  Tüm tıp öğrencileri, Cambridge Addenbrookes Üniversite Hastanesi ve kardiyotorasik uzmanlık hastanesi Papworth Hastanesindeki doktor ve danışmanların himayesinde eşsiz bir fırsata sahip oldukları enstitülerde iş deneyimi ve gönüllü işlerde görev alacaklardır.