Kariyerinizi geliştirmek ve profesyonel hayatınızda karşılaştığınız eksiklikleri tamamlamak için, her zaman akademik dereceler sunan programlara devam etmenizi fiziksel koşullarınız sebebiyle (zamana ve maddi kısıtlar) mümkün olmayabilir.

Ayrıca en az bir akademik döneminizi buna ayırmanız gerekmeyebilir. İhtiyaç duyduğunuz profesyonel gelişim eğitimlerini kısa süreli özel programlar veya iş yerinizde şirketiniz tarafından organize edilen eğitim seminerleri ile giderebilirsiniz.

Bunlara en iyi örnek İngilizce öğretmenleri için yaz aylarında 3–4 haftalık kısa dönem TESOL ve TEFL programları.

İş dünyasında kullanacağınız İngilizcenizi geliştirmek için İş/Hukuk/Doktorluk İngilizce dil eğitim programları veya diğer spesifik kısa dönemli bütün eğitimler sayılabilir.

Eğer siz de profesyonel hayatınızda bazı donanım eksiklileriyle karşılaşıyor ve bunları en pratik ve düşük maliyetli şekilde gidermek istiyorsanız Plus Education & Career danışmanları size yardımcı olsun.

Plus Education & Career diğer bir faaliyet alanı olan soft skill ve hard skill traininglerini bünyesinde sunmaktadır. Yurt içi ve yurt dışından eğitim kurumu ve uzman portföyü sayesinde gerek bireysel gerekse kurumsal eğitim ihtiyaçlarınızı profesyonel bir ekiple son metodolojileri takip ederek sunmaktadır.