• Türkçe
 • English
 • INTERNATIONAL SCHOOL OF OWL

  Almanya’nın Kuzey Ren-Vestfalya eyaletinin Detmold ili’ne bağlı 140.000 nüfuslu Paterborn’da bulunan tam zamanlı bir yatılı okuldur. Yakınlarında; Dortmund, Kassel, Dusseldorf, Hannover ve Cologne gibi büyük şehirler bulunmaktadır.

  International School Of Owl 1

  Okul-havaalanı arası ulaşım, günlük yemek, boş zaman aktiviteleri ve yeni gelen öğrencilere şehir ulaşımı ile ilgili ilk hafta rehberlik hizmeti okulun sunduğu imkanlardan bazılarıdır.

  Bu liseden, öğrenciler, dünya çapında üniversiteler tarafından tanınan Alman Bakaloryası lise diplomasıyla mezun olurlar ve bu onlara, gidecekleri üniversitede ‘’foundation year’’ almak zorunda kalmayacakları için büyük bir avantaj sağlar.

  International School Of Owl 2

  Eğitim, 10, 11 ve 12. sınıflara üç yıl olmak üzere verilmektedir ve öğrenci yaş aralığı 16-18 arasındadır. Eğitim dili İngilizce olan International School Owl; teknik kurs, iş veya sanat gibi kurslarının yanında; ekipmanlı sınıfları, bilgisayar odaları, spor kompleksi ve kütüphane hizmetlerini öğrencilerine sunmakta olup uygun maliyetli bir okuldur.

  International School Of Owl Hakkında Genel Bilgiler

  International School Of Owl 3

  Okulun Linki: www.is-owl.de
  Konum: Peterborn
  Program: GIB
  Program Ücreti: 36.000 € (yatılı olmadığında ücret 12.000  olmaktadır.)
  Hizmet bedeli: 500 € (iade edilemez tutar)

   

  International School Of Owl  Tanıtımı