• Türkçe
 • English
 • Dilit International House , Roma

  Roma kentinde 1974’ten beri yabancılara İtalyan kültürü ve dili öğretmekte. Tüm kursları İtalyan Eğitim Bakanlığı tarafından onaylı. İtalyanca Dil kursları ve “Francesco Totti” Futbol okulu, İtalyanca Dil kursları ve Fotoğrafçılık Okulu, 50 yaş üzeri için Roma. Dilit-IH Temel Diploma, Dilit-IH Intermediate Diploma, Dilit-IH Advanced Diploma

  www.dilit.it

  The Language Center S.r.i. , Todi

  Tarih, kültür, samimiyet ve modern bir yaşam bunların hepsi bir arada. İtalya’nın en zengin güzelliklerine sahip şehrinde okumanın ve bu kültürü yaşamanız için size sundukları. Tüm kursları İtalyan Eğitim Bakanlığından onaylı. Dil Kursları; İtalyanca, İngilizce, İspanyolca, Almanca, Fransızca. İş İngilizce/ İtalyanca Küçükler için Yaz Kampı.

  www.wellanguage.com

  Accademia İtaliana, Salerno

  Salerno kenti, İtalyan dilini, kültürünü, sanat, tarih ve denizini yaşamak görmek için idealdir. Burada gerçek bir İtalyan gibi yaşar ve yaşamayı öğrenirsiniz. Genel İtalyanca Kursu, Yoğunlaştırılmış kurs, Süper- Yoğunlaştırılmış kurs. Kültürel kurslar; İtalyan Edebiyatı, İtalyan Sanat tarihi, İtalyan Sinemasının Tarihi, İtalyan Yemeği, İtalyan Seramiği, İş için İtalyanca, Turizm için İtalyanca. Sertifikalar CELI + CIC.

  www.ccademia-italiana.it

  La Vera Italia, Jesi

  Jesi Bölgesinde bulunan La Vera Italia, İtalyan dilini ve kültürünü eski geleneklerin hala yaşadığı özel bir bölgede öğrenme fırsatını sunuyor. Yıl boyunca farklı seviyelerde dil kursları, İtalyan kültürünün çeşitli yönlerinin konuşulduğu özel bir kurs ve üç tane yaz okulu programı bulunmaktadır. 4 hafta sonunda, Perugia Üniversitesinde sertifika sınavlarına girebilme fırsatı da sunulmaktadır.

  www.laveraitalia.it/en

  La Lingua La Vita

  Şehir kalabalığından ve stresten uzak La Lingua ve ya Tuscany’de muhteşem manzara ve iklimde İtalyanca ögrenebilir. Resim kursları, geziler veya partiler gibi sosyal aktivitelere katılabilirsiniz.

  www.lalingualavita.com

  ITALIA amo

  25 yıldır İtalyanca dil eğitimini kültürel seminerler, gazete takibi ve oyunlar ile birleştirerek veren okul, İtalyan mutfağı, şarap tadımı gibi kültür kursları ile üniversite hazırlık kursları eğitimi imkanı da sunuyor. İtalyan kültürünü bir bütün olarak öğrenmek isteyenler için ideal olan okulun burs imkanları da mevcuttur, detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda çeşitli indirimler de uygulanmaktadır.

  www.italian-school.org