İspanya'da Üniversite Eğitimi 1

European University, Barcelona

İspanya'da Üniversite Eğitimi 2

 

Dünyanın en önde gelen birçok noktada eğitim veren en geniş ve yaratıcı İşletme okullarından. Üniversite ve Master Seviyesindeki programları: İşletme ve Yönetim Dersler, İş İdarisinde Diploma, İletişim ve Halkla İlişkilerde Diploma, Teknoloji Yönetim Diploması, Multimedia Yönetimi, Spor Yönetimi, Telekomünikasyon Yönetimi, Finans- Banka ve Corporate Finans MBA, Servet Yönetimi. Centre for Management Studies. B.A of Business Administrative, BA of Arts in Communication & Public Relations, Bachelor of Science in Information Systems, BA of Arts in Leisure & Tourism Management, Bachelor of Technology Management, Bachelor of Science in Multimedia Management, Bachelor of Arts in Sports Management, Bachelor of Wealth Management, Executive MBA, Flex MBA, Cross MBA, Master of Business Administrative, MBA in Communication & Public Relations, Master of Science in Information Systems, MBA in Leisure & Tourism Management, Master of Technology Management, MBA in Finance-Banking & Corporate Finance, MBA in Multimedia Management, MBA in Human Resources Management, MBA in Sports Management, MBA in Telecommunication Management, Doktora Programları

www.euruni.edu

ESEI, International Business School

İspanya'da Üniversite Eğitimi 3

International Business School. Profesyonel dünyaya öğrencilerini en iyi şekilde hazırlamayı amaçlamış bir okul. En iyi yöneticileri yetiştirmek ve uzmanlaşmaya yönelik bir İşletme Okulu.

İngiltere’deki en iyi üniversitelerle Eğitmenler deneyimli üniversite Profesörleri, öğrenciler ilk günden itibaren gerçek projeler üstünde çalışmaya başlar ve ilerde karşılaşılabilecek her duruma karşı hazırlıklı yapmaktadırlar. Kendinden emin, her konuya hakim ve bilgili yöneticiler mezun eden bu okul kaliteli ve son teknoloji araçlarıyla öğrencilerin en iyi imkanlarını sunmaktadır.

Eğitim 3 senelik standart İşletme veya 1 sene İngiliz üniversitelerinden birinde eğitim görerek Honour derecesine de sahip olma seçenekleri sunmaktadır. Bu içerikteki programlar

  • BA (Hons) Business Administration and Management
  • BA (Hons) International Business (Finance)
  • BA (Hons) International Business (Marketing)
  • BA (Hons) Organizational Communication and Media Management

4. seneyi okuyabileceğiniz İngiliz Üniversiteleri: University of Westminster University of Lincoln University of Staffordshire Bu son eğitim yılında Ekonomi ve Yönetim, İnsan Kaynaklar, Pazarlama, Bilgi Sistemleri, Finans konularında uzmanlık yapabiliyorsunuz.

www.esei.es

Universidad de Alcala

İspanya'da Üniversite Eğitimi 4

16. yüzyılda kurulan bu üniversite eğitim kalitesi ve köklü geçmişi ile beklediğiniz eğitim olanaklarını bir arada sunar. İspnayolca dil kursları, Erasmus değişim programı ve burslar da okulun diğer olanakları arasındadır.

www.uah.es

EduSpain

EduSpain, Ideal Education Group (IEG)’un bir parçası olup, dünyada ağırlıkla konuşulan dilleri ve İspanyolcayı 2. anadil gibi öğretmede dünyada önde gelen 5 okuldan birisidir. Bünyesindeki birçok dil okuluyla birlikte her yaştan ve her zevkten insanlara hitap etmektedir. Ayrıca EduSpain İspanya’da üniversite eğitimi görmek isteyen öğrenciler için eğitim danışmanlığı da yapmaktadır.