• Türkçe
 • English
 • İrlanda’da Üniversite Eğitimi

  İrlanda'da Üniversite 1

  İrlanda’da Üniversite Eğitimi

  İrlanda üniversiteleri hayallerinizi gerçekleştirebilmek için sizi bekleyen dünyanın en iyileri arasında yer alan eğitim kurumlarıdır.İlgi duyabileceğiniz her alanda eğitim programları sunan üniversiteler için öncelikli şart İngilizce yeterliliğidir. Ortalama olarak öğrencilerden istenilen puanlar aşağıdaki gibidir:

  IELTS: 6.0 -7.5

  TOEFL: 80 – 90

  Genel olarak lisans programları 3, yükseklisans programları 1 yıldır, İngilizce yeterlik sınavlarından istenilen puanı aldığınızda Hazırlık Sınıfı (Foundation) okumadan direk olarak üniversiteye başlama imkanınız vardır.

   

  Okul Kayıt İçin Gereken Belgeler:

  Lise diplomanız ve aldığınız dersleri gösteren transkript,

  İngilizce yeterlilik belgesi,

  Özgeçmişiniz

  * Lisans programından mezun olduktan sonra 6 ay full zamanlı çalışabilirsiniz ve daha sonra çalıştığınız firma dilerse sizin çalışma izninizi uzatabilir.

  İrlanda’da Üniversite Eğitimi için Fiyatlar

  İrlanda’da Üniversite eğitimi  için araştırma yapıyor ve üniversite eğitiminizi İrlanda’da okumaya karar verdiyseniz detaylı bilgi ve kabul şartları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Trinity College Dublin Üniversitesi’nde Eğitim Hakkında tüm detayları Trinity College Dublin Üniversitesi’nde Eğitim konulu sayfamızı inceleyerek bilgi edinebilirsiniz.

  İrlanda'da Üniversite 2