• Türkçe
 • English
 • University of Columbia English Center, New York

  New York hatta Amerika’nın bu en prestijli üniversitesinde yaz aylarında okul kampüsünden faydalanarak İngilizce eğitim görme fırsatı.
  Amerika’daki en eski İngilizce dil okulu. Her seviyede çeşitli İngilizce programları mevcut. Yoğun talep sebebiyle en az 3 ay önceden yerinizi ayırtmanızı tavsiye ediyoruz.

  www.columbia.edu

  English for Internationals

  İngilizcenizi mükemmelleştirin.
  Grameriniz hatasız olsun, yeni kelimeler kullanmayı öğrenin, Amerikalıların günlük kullandıkları deyimleri ve başkalarını anlayarak dinlemeyi öğrenin.

  Bu beceriler- ve başkaları- pratik ve güvenilir ortamlarda öğrenmeniz için sağlanıyor.
  Yoğunlaştırılmış İngilizce programı, Akşam kursları, TOEFL hazırlık.

  www.eng4intl.com

  ELS Dil Eğitim Merkezleri:

  Ortalama 12 kişilik sınıflarda, değişik yerleşkelerdeki okulları ile Yoğun İngilizce eğitimi veren FLS,
  Ayrica, ELS öğrencileri, içlerinde Community College’lar, Public College’lar, Üniversiteler ve MBA programlarının da bulunduğu ABD’deki birçok okula yerleştirebilir.

  www.els.com

  FLS ABD

  New York hatta Amerika’nın bu en prestijli üniversitesinde yaz aylarında okul kampüsünden faydalanarak İngilizce eğitim görme fırsatı
  Bunun yanında, Amerikan Kültürü, TOEFL, Kompozisyon ve Mesleki İngilizce gibi uzmanlık dersleri ile aktivite programları sunuyor.
  Aktiviteler içinde, günlük geziler Disneyland, Grand Canyon, San Diego, New York City, Washington D.C ve Boston gezileri var.
  FLS’ de eğitim gören birçok öğrencisi, UCLA, MIT veya Harvard gibi prestijli okullara giriş yapmıştır.

  www.fls.net