• Türkçe
 • English
 • THE University of Auckland, Auckland, English Language Academy (ELA)

  1883 tarihinde kurulan üniversite Yeni Zelanda’nın en eski ve itibarlı eğitim kurumlarında olup çok kapsamlı ve dünya çapında araştırmaya dayalı programlar sunmaktadır. 4500 u yabancı olmak üzere 34000 öğrenci barındırır.

  86 değişik konuda programlar sunmaktadır. Lisan akademisi de üniversitenin özelliklerini aynen taşımaktadır. Gelişmiş akademik kadro, imkân ve özenli eğitim İngilizce yi en iyi şekilde öğrenmenizi sağlamaktadır.

  www.ela.auckland.ac.nz

  Southern English Schools, Christ Church:

  Çok detaylı veya kişiye özgü programlar sunar ve Yeni Zelanda’nın en iyi İngilizce okullarından biridir. Ayrıca üniversiteye, işe yerleştirme, vize ve göçmenlik konularında da öğrencilerine ücretsiz danışmanlık vermektedir.

  www.english-language-school-new-zealand.com

  Fern English Academy, Auckland

  %100 IELTS test basarısı ve cok detaylı ve kaliteli Ingilizce programları ile Yeni Zelanda’da İngilizce eğitim görmek için en iyi tercihlerden biridir. Üniversite veya diğer akademik programlara geçişte ve her konuda öğrencilere yardımcı olunuyor. Fern ile yoğun İngilizce eğitiminin yanı sıra, turizm meslek İngilizce eğitimi alabilir, seyahat, çalışma ve eğitim alma fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

  www.fernenglish.co.nz

  Languages International, Auckland

  1978de kurulan ve Yeni Zelanda’nın en kapsamlı okulu olan Languages Interational, tüm milletlerden oluşan öğrenci profilinin yanı sıra sunduğu kaliteli eğitimle kendisini çekici kılıyor. English for Business, English for University, Teacher Training Courses, The Learning Centre kursları ve okul sonrası aktiviteleri ile sizlere eğlenceli ve kaliteli bir yasam temin ediyor.

  www.languages.ac.nz

  Global Assessment Certificate, Auckland

  The Global Assessment Certificate, sizlerin akademik anlamda başarılara imza atmanızı ve Lisans programlarına basarıyla girmenizi sağlayan, yüksek kalitedeki ender üniversiteye hazırlık okullarının oluşturduğu bir birliktir. USA, Kanada, İngiltere, Ireland, Australia ve Yeni Zelanda’da okulları bulunmaktadır. Okuldaki bolümler ise; İngilizce, Matematik, IT, Yönetim Bilişim ve Fen Bilimleridir. GAC okülerinin ne yüksek kalitede eğitim verdiğinden ve mezunlarının en iyi üniversitelere giriş yapacağını garanti eder.

  www.actinternationalservices.com/en

  Unique New Zealand, Browns Bay Beach

  1989’dan beri Yetişkinler, gençlere ve çocuklara özel şirket edasıyla eğitim vermekte. Okul lokasyon olarak hem denize, hem şehre yakın, hem de yeşilliklerin arasında. Okuyabileceğiniz bölümler; Genel İngilizce, Business İngilizce, Junior İngilizce Programları, TOEFL/ IELTS/ Cambridge sınavlarına hazırlık, Öğretmenler için İngilizce.

  www.unz.co.nz

  LSI – Language Studies international, Auckland&Christchurch

  Yeni Zellanda’nın 2 liman kenti olan Auckland ve Chistchurch’te bulunur. İngiliz dil eğitiminde okul koşulları, eğitim kalitesiyle dikkat çeker. Genel ingilizce kursları yanında IELTS, TOEFEL kursları ve yaz kampları da bulunur.

  www.lsi.edu

  Edenz College

  İngilizce,TESOL,Bilgisayar ve İşletme eğitim ve staj programlarının yanı sıra Yeni Zelanda Film Akademisi de Edenz okullarının hizmetlerine dahil.

  www.edenz.com

  GEOS INTERNATIONAL, Auckland-Wellington-Christchurch

  Geos Auckland Language Centre, 1984 yılından beri eğitim veren bu okul Yeni Zellanda’da en uzun suredir eğitim veren kalitesini kanıtlamış kurumdur. Yeni Zellanda hükümeti tarafından uluslararası öğrenciler için onaylıdır. Burası ayrıca Cambridge Üniversitesi onaylı bir İngilizce Öğretmeni Eğitim merkezidir.

  Geos Willington Language Centre,Yeni Zellanda’nın başkentinde hem kozmopolit bir ortamda yaşayın hem ingilizcenizi geliştirin.

  Geos Christchurch Language Centre,güzel bahçeleriyle bezeli Yeni Zellanda’daki en ‘İngiliz’ kentinde dil eğitimi hayatınızda farklılık yaratır.

  www.geos-network.com