• Türkçe
 • English
 • Access English Centre

  Sydney’deki Access İngilizce Merkezi İngilizce kursları, İngilizce ve staj imkânları, İngilizce ve Au Pair ve Staj imkânları sunmaktadır. İngilizce eğitim konusunda çok deneyimli olan Access bünyesinde kendinizi gerçek uzmanların ellerinde hissedeceksiniz. Ayrıca yarı zamanlı iş tecrübesi, gönüllü çalışmalar ve staj organizasyonu da yapılmaktadır. CRICOS Provider No. 01738E

  www.access.nsw.edu.au

  University of New South Wales Institute of Languages (Sydney)

  New South Wales Üniversitesine bağlı İngilizce Dil Okulu, Direkt giriş, İs İngilizcisi, Akademik İngilizce gibi değişik ihtiyaçlara göre, değişken uzunlukta İngilizce programları. Ayrıca University of new South Wales Hazırlık yılı eğitimi de vermektedir.

  www.lang.unsw.edu.au

  MacQuarie University, Natianol Centre for English Language Teaching and Research, NCELTR

  MacQuarie Üniversitesi bünyesindeki ve kampusundeki bu İngilizce okulunda üniversiteye direkt giriş ve diğer eğitim kurumlarına hazırlık olarak İngilizce eğitimi her seviyede verilmektedir. Finans, IT, İsletme, Çeviri, Akademik, Muhasebe gibi konularda yoğunlaşan programlar mevcuttur.

  AICL Australian College of Commerce&Language

  İngilizce, İşletme ve IT kurslarının tamamı devlet onaylıdır ve yıl boyunca esnek zamanılar ve sürekli derslere başlama imkânı sunmasıyla birçok öğrenci için çekici bir tercih oluşturmaktadır.

  www..lang.unsw.edu.au

  Melbourne University, Hawthorn English Language&IELTS Test Centre

  University of Melbourne, Genel ingilizcenin yani sıra Intensive Academic Preparation (IAP), English for Academic Purposes (EAP) and IELTS akademik İngilizce programları da sunan Hawthorn İngilizce Okulu uzun geçmişi ve dünyanın birçok yerine yayılmış okullarıyla bu konudaki en uzman ve en donanımlı okullardan biridir.

  Ayrıca sunduğu drama programıyla ders programının her seviyesinde her hafta alınan Spor, Kültürel, açık hava programları ve geziler de içermektedir. Ayrıca diğer kampüsleri Aucland (Yeni Zelanda), Ednburgh, Muscat, Singapoure ve Vancouver’dır.

  www.hawthornenglish.com

  Queensland College of English

  Biri şehir merkezinde diğeri Gold Coast kumsalı olmak üzere İki adet merkezde eğitim Au-Pair ile ücretsiz aile yani kalma imkânı.

  Web Sitesi:www.qce.qld.edu.au

  Embassy – CES

  Amerika, İngiltere, Avustralya, Kanada ve Yeni Zellanda’da okulları vardır. Embassy-CES kursları isterseniz dil yeteneğinizi geliştirir yada sınav odaklıdır ve sizi sınavlara hazırlar. Eğitim kalitesi, eğitmenlerinin tecrübesiyle bazen bireysel çalışır, bazen grup çalışmasına katılırsınız. Brisbane, Gold Coast, Melbourne, Perth, Sydney ve Auckland’da okulları vardır.

  www.embassyces.com/english

  Shafston International College

  Avustralya’nın Güneşli Brisbane şehrinde Shafston International College öğrencilerine kaliteli bir eğitim vermekle amaçlamaktadır. Okunabilecek bölümler, İngilizce; genel, IELTS’ e hazırlık, Cambridge sınavına hazırlık, Lise için İngilizce’ye Hazırlık, tatil dil programlar, özel dersler. Hemşirelik (Avustralya artık bu konuda en önde giden ülkelerden), Diploma Programları olarak; İnsan Davranış, Diploması, Eğitim Bilimleri Diploması, Uluslararası Business Diploması, Business Information Studies Diploması, Liberal Sanat Diploması.

  www.shafston.edu

  ACL Sydney English Centre

  Avustralya’daki İngilizce Eğitimi konusunda en büyük özel kurumu olan ACL, ayrıca İngilizce eğitim kaynakları ve destek hizmetleri konusundaki gelişimin öncüsüdür.Avustralya çevresinde 7.500 civarında öğrenciye yüksek kaliteli eğitim sunan ACL’nin, Avustralya dışında Thailand ve Çin’de ve Vietnam Ulusal Üniversite’sinde de kampusleri vardır.

  www.acl.edu.au

  Milner International College of English

  Perth, Batı Avustralya’da, her tip İngilizce kursları, pedagojik eğitim programları ve diğer dillerin eğitimlerini de dünyanın en güzel şehirlerinden birinde sunmaktadır.

  www.milner.wa.edu.au