• Türkçe
 • English
 • Academia Sprach -und Lernzentrum, Basel

  Dil eğitiminden sertifika programlarına her türlü uluslararası ve kaliteli eğitim olanağı sağlar.

  www.academia-zuerich.ch

  Yoğun Almanca Kursu / İsviçre

  Haftada 20 saat, her seviyede Almanca eğitimi veriyor. En fazla 15 kişilik sınıflarda, müze, şehir turu gibi etkinliklerin de dahil olduğu yoğun ve eğlenceli bir Almanca eğitimi sunuyor.

  Süper-Yoğun Almanca Kursu / İsviçre

  Haftada 24–30 saat, her seviyede Almanca eğitimi veriyor. En fazla 15 kişilik sınıflarda, müze, şehir turu gibi etkinliklerin de dahil olduğu yoğun ve eğlenceli bir Almanca eğitimi sunuyor.

  Club Maxx Switzerland

  Club Maxx Juniors 14–16 yaş arası ve Club Maxx 17 yaş üstü olarak iki farklı eğitim programı sunan Club Maxx, Montreaux’dan 40 dakika uzaklıktaki Leysin’de İngilizce, Cenova Nehri üzerinde Montreux şehrinin merkezindeki yerleşkesinde ise Fransızca eğitimi veriyor.

  Farklı seviye veya öğrenme şekline uygun,8 ayrı eğitim ve aktivite model seçeneği sunan Maxx, yaz tatilini dünyanın en göz alıcı yerlerinde yerleşmiş eğitim okullarında geçirmek için oldukça ideal.

  www.clubmaxx.ch

  Haut-Lac International School

  20 yıldır malikânelerinde ağırladıkları öğrencilere eğlence ve dil eğitimini bir arada sunan bir aile işletmesi olan çok kaliteli okul. Sadece eğitim değil harika bir tatil geçirmek için birçok aktivite ve sosyal program da organize etmekteler.

  Dil ve Aktivite programları İngilizce, Fransızca ve Almanca. Spor/Aktivite programlar. Gezi Programlar. Kültürel/ Eğitim Programları. Kayak Programlar.

  www.myswisscamp.com