• Türkçe
 • English
 • A.T.C Language &Travel, Ray

  Bray şehrinde bulunan A.T.C, “İrlanda’nın Bahçesi” olarak bilinir. Bu sakin fakat tatilcilerin gözdesi olan şehir Dublin’den sadece 35 dakika mesafededir. Yetişkinlere İngilizce kursları; genel İngilizce, Yoğunlaştırılmış İngilizce kursu, Birleştirilmiş kurslar, Özel kurslar. Küçükler için Yaz kurslar; İrlanda da Kamp. Öğretmen Eğitimi kurslar.

  www.atcireland.ie

  English in Dublin

  1986’da kurulan English in Dublin, İngilizce dil eğitimi veren oldukça saygıdeğer bir Eğitim Enstitüsü haline gelmiştir. 2004 Sonbaharı’nda English In Dublin’in ortak okulu olan Kariyer İlerletme Okulu(CCA) açılmıştır. CCA, Londra Ticaret Odası ve Sanayi Teftiş Kurulu, İrlanda Pazarlama Enstitüsü, Londra Üniversitesi ve ECDL tarafından ödüllendirilme ile sonuçlanan İşletme, Pazarlama ve Bilgisayar eğitimleri veriyor.

  www.englishindublin.ie

  Eurocollege Eğitim Enstitüsü

  Dublin’de, klinik eğitim birimlerinin de dahil olduğu profesyonel çalışma kurslarını kapsayan Özel Amaçlı Tümleşik İngilizce Eğitimi veren, dinamik, genç bir eğitim enstitüsüdür. Eurocollege, ana dili İngilizce olmayan tıbbi uzmanlara, ABD, İngiltere, Kanada ve İrlanda vb. ülkelerdeki iş fırsatlarından yararlanmaları icin yardımcı olabilecek eğitimi vermede uzman bir okuldur.

   www.eurocollege.ie

  Foyle Language School.,Derry

  İrlanda’nın Derry kentinde bulunan bu okul keşfedenler için vazgeçilmeyecek bir yer. İngiltere’ye göre çok daha uygun yaşama koşullarına sahip. Son zamanlarda uluslararası öğrencilerin gözdesidir. Tarih ve kültürü bol gelişmiş hayat koşularıyla yeni fırsatlar sunmakta. İrlanda İngilizce Kursları; genel İngilizce, bire bir özel ders, Yöneticiler için kurs, Cambridge ve IELTS sınavlarına hazırlık, Tıp İngilizce kursları, Tıp için IELTS kursu, Hemşirelik için İngilizce, Avrupa Tıp İngilizcesi. Grup Programları; yaz, ilkbahar tatil, Business aracığıyla İngilizce, drama aracığıyla İngilizce. Yabancı Diller, İspanyolca, Fransızca ve İtalyanca.

  www.foylelanguageschool.com