• Türkçe
 • English
 • Anglo- Continental

  1950 senesinden beri Bournemouth’da eğitim veren okul, Genel İngilizce, Uzun Dönem Genel İngilizce, Akademik Hazırlık, Mesleki ve Uzmanlık İngilizcesi, 50 yaşın üstündekiler için Özel program, seyahat programları gibi çok sayıda farklı program seçenekleri sunuyor.

  www.anglo-continental.com

  Bloomsbury International College, Londra

  Londra’nın sanat ve kültür merkezinde tamamen yenilenmiş harika imkânlara sahip turizm deneyimli bir okul, İngilizce kurslarının yanı sıra Genel İngilizce, TOEIC, İş İngilizcesi, IELTS hazırlık ve akademik İngilizce programlarının yanı sıra Turizm ve Konuk Ağırlama konularında uzman olan ve bünyesindeki büyük bir turizm acentesi sayesinde özellikle bilet&satış, havayolu personel eğitimi konularında paralı staj da içeren diploma ve sertifika programları ve üniversite hazırlık yılı eğitimi de vermektedir.

  www.bloomsbury-international.com

  BBSI – Bournemouth Business School International

  General English, Academic English with IELTS, Communication &Business Skills, International Business English, Marketing &Business Skills, Finance &Business Skills, Travel, Tourism &Business Skills gibi konularda eğitim veren BBSI, kaliteli eğitimi ile önder okullardandır.

  Okulun, ingilizce eğitimi ve mesleki eğitim vermede göze çarpan, uluslararası bir ünü var. BBSI ayrıca, hem iş deneyimi hem de üniversiteye yerleştime servisleri sağlıyor.

  www.bbsi.co.uk

  British Study Centres, School of English

  London, Oxford ve Brighton merkezleri Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Öğretmen Eğitimi; DELTA, CELTA. Farklı Konularda eğitim almak isteyenler için; MBA, Turizm İşletmeciliği, Yönetim, Moda, E- işletmeleri Pazarlama.

  www.british-study.com

  Crest Schools of English, Londra

  1983’te kurulmuş olan bu Dil Okulu, Londra’daki okullar arasında en eskilerden biri. Senelerdir dünyanın her ülkesinden gelen öğrencilere aynı kalitede eğitim vermeye devam ediyor.

  British Council tarafından tanınmış diploma / sertifikalar. Genel İngilizce, Sınav programları, Business ve Profesyonel İngilizce, İş Tecrübesiyle İngilizce, Öğretmen Gelişimi ve Eğitimi.

  www.crestschools.com

  Cavendish School of English

  Genel İngilizce Kursları, Cambridge Sınavlarına hazırlık programları, Özel programlar, bire bir eğitim, İş/profesyonel İngilizce, Yatılı okul hazırlığı için yoğun hazırlık programı, Gençler için programlar mevcut.

  www.cavendishschool.com

  Concorde International

  Canterbury Üniversitesiyle birlikte çalışan Concorde International Merkezi en kısa zamanda İngilizce’nizin ilerlemesini hedeflemekte. Çok sıcak ve ilgili bir ortam bulacağınız okulda her yaş ve isteğe göre farklı kurslar mevcut.

  Yetişkinler için kurslar, Genel İngilizce, Profesyoneller için Yoğunlaştırılmış İngilizce, Sınav metotları, Yaz tatili programlar, Staj, Öğretmen Gelişimi, İngilizce uzmanlığı. Gençler için Kurslar, Üniversite giriş hazırlık kursları, İşletme hazırlık kursu, CELTA.

  www.concorde-international.com

  Eurolingua Enstitüsü UK, AB&ABD

  Eurolingua Merkezleri’nin bir kısmı, uzun dönem dil öğrencileri için yerel işyerlerinde “Is Deneyimi” veya “Staj” ayarliyor. Bunlar genelde mağazalar, barlar, cefalar, pazarlama alanı, sekreterlik, otel/yeme içme departmanları, mühendislik, bilgisayar, ihracat, turizm, hizmet, telekominikasyon, grafik ve tasarım, sosyal görev alanlarındadır.

  www.eurolingua.com

  East London School Of English

  Londra’daki İngilizce Dil Okulları arasında en iyi kalitede hizmet veren bir okuldur. Uygun fiyatlar ve profesyonel öğretmenleri ile hızlı ve eğlenceli bir şekilde İngilizce öğretmeyi amaçlar.

  Londra’nın merkezine ve “The Tower of London”a çok yakın bir mesafededir. Full-time ve part-time kursları bulunmaktadır. 8 farklı seviyeye yönelik kursları ve bire bir İngilizce kursları mevcuttur.

  www.elsenglish.com

  EC , Londra,Cambridge, Brighton

  EC her yaşta olabilecek uluslararası öğrencilere İngilizce kursları var. 45 farklı ülkeden gelen farklı öğrencilere sahip olan EC İngilizce kurslarını Londra, Cambridge, Brighton ve Malta da öğrenme fırsatları da sunuyor.

  İş İngilizcesi, Genel İngilizce, Yoğunlaştırılmış İngilizce , Cambridge ve IELTS sınava hazırlık kursları. Yaz kampları da mevcut.

  www.ecenglsih.com

  Embassy CES

  Öğrenciler dünyanın her bir yanından gelen ve değişik kültürleri tanıma şansı bulur, aynı dili konuşular. Derslerin zevkle işlendiği bir ortam. Öğretmenler bireysel öğrenim ve eğlenceye de ağırlık vererek kaliteli eğitim anlayışını devam ettirirler. Eğitmenler tecrübeli, profesyonel ve değişik teknik uygulamalarıyla dersleri bazen gruplarla bazen bireylerle devam ettirir ve öğrenme açısından yeni bir teknik uygularlar.

  www.embassyces.com

  EJO The Elizabeth Johnson Organisation

  EJO’nun yaz okullarına dünyanın her tarafından öğrencilerin geldiği eğlenceli ve kaliteli eğitim anlayışı ile British Council tarafından da tanınmıştır. İngilizce dil eğitimi icin de yine fiyat avantajı ve kalitesiyle tercih edilir.

  www.ejo.co.uk

  Geos English Academy,London

  GEOS London GEOS, Avrupa, Asya ve Kuzey Amerika ve Okyanustaki uluslararası okullar ağının İngiltere’deki parçasıdır. Kaliteli dil eğitimi, Londra’nın merkezindeki lokasyonuyla cezbedici bir dil merkezidir.

  www.geos-london.co.uk

  Hawthorn – Edinburgh,

  1969 Yolanda Edinburgh İngilizce Dil Okulu adıyla kurulmuş ve İskoçya’nın ilk bağımsız EFL okulu olmuştur. . Hawthorn – Edinburgh, yıl boyunca yetişkinler icin çeşitli kurslar ve genç öğrenciler icin bir Paskalya Yortusu ve yaz okulu programı sunuyor.Okul,İskoçya’daki en tarihi sokağı Royal Mile’nın bir parçası olan Canongate’te bulunmaktadır.

  www.hawthornenglish.com

  Inlingua

  1968’de kurulan ve dünyada İngilizce eğitim veren kurumlar arasında en büyük özel kurum olma özelliğini taşıyan Inlingua 22 değişik ülkede 300’den fazla okulu sadece isim birliği altında değil İngilizce eğitimindeki yüksek standartlar, öğretim materyalleri ve yöntemleri ile aynı standartta birleştirmesi sebebiyle bir çok kişinin İngilizce eğitim konusunda ilk tercihi olmuştur.

  Genel, akademik İngilizce eğitiminin yanı sıra çok detaylı ve iş dünyası yöneticilerine, İngilizce öğretmenlerine yönelik özel amaçlı kurslardan, lise öğrencilerine temalı yaz kapmalarına, bütün sınavlara hazırlığa kadar çok çeşitli programlar sınar.

  İngiltere’nin harika bir şehri olan Cheltenham’da konumlanan bu okul cevre, doğal sosyal ve akademik acıdan İngiltere’de muhteşem bir eğitim almanızı sağlar.

  www.inlingua-cheltenham.co.uk

  International House London,

  Dünyanın en geniş dil eğitim okullar zincirinin Londra okulu hem en deneyimli hem de en büyüklerinden biri. Genel İngilizce Okulu, İşletme Okulu, IELTS sınava hazırlık, Modern Diller öğrenimi; Çince, Fransızca, Almanca, İtalyanca, İspanyolca, Japonca, Arapça. Üniversiteye hazırlık programları, Uzaktan eğitim programları ve Yönetim Eğitimi

  www.ihlondon.com

  ILS Nottingham

  Britanya’nın merkezinde olan Nottingham canlı ve kozmopolit bir şehir. Londra ve diğer merkezi şehirlere ulaşımda çok kolay olmasından dolayı öğrencilerin tercih ettiği önde gelen şehirlerden biri.

  Nottingham- Robin Hood efsane karakteriyle meşhurdur. Bu okulda alabileceğiniz kaliteli eğitim seçenekleriniz; Genel ve Akademik İngilizce, Business ve Profesyonel İngilizce, Tıp İngilizce, IELTS sınavına hazırlık, Öğretmen Gelişimi ve Yaz okulları. Üniversite ve Kolejlerle yakın ilişkide olması öğrencilerin üniversite hazırlık, lisans ve yüksek lisans girişimlerinde destek oluyor.

  www.ilsenglish.com

  Linguarama Mesleki Dil Egitimi

  Bu okul, Avrupa’daki 20’den fazla merkeziyle ve dünya çapında 1.000’den fazla müşterisiyle, Avrupa’nın en büyük mesleki dil ve iletişim eğitimi organizasyonlarından bir tanesidir.

  Programlar internet üzerinden öğrenim ve BBP Profesyonel Egitim kurslarına ek olarak, İdari İngilizce, Kültürel Bilinçlendirme eğitimlerini de içeriyor.

  www.linguarama.com

  LAL Torbay, England

  5 farklı lokasyonlarda okulu bulunmakta olan LAL grup’un amacı en iyi ve kaliteli ortamlarda dil öğrenimini kolaylaştırmak. İngiliz Riveria’daki Torbay, tarihi Malta, Florida Fort Lauderdale, egzotik Cape Town şehirlerinde okuma fırsatı.

  Genel İngilizce, yoğunlaştırılmış İngilizce, 50 yaş üstü için İngilizce, Business İngilizce, özel ders, sınavlara hazırlık; IELTS, Cambridge, FCE, CAE, CPE, Overseas Teachers’ Refresher Kursu, Tatil için dil kursu, çocuklara özel dil.

  www.lalgroup.com

  Malvern House, Londra

  Uygun fiyatlarda kaliteli eğitimin mükemmel birleşimi. Londra ‘da 3 farklı lokasyon seçeneği sunuyor ; Piccadilly, Bloomsbury ve Trafalgar. Her hafta kayıt olma esnekliğine sahip Malvern House.

  Genel İngilizce kursları, çeşitli sınavlara hazırlık kurslar, Bire bir özel dersler, İş İngilizcesi kursları, Özel kurslar, üniversite hazırlık programları.

  www.malvernhouse.com

  Milner School of English, Wimbledon

  Perth’deki Avustralyalı bir aileyle bir kardeş okulun sahip olduğu okul, Cambridge sınavlarında ihtisas yapan yabancı öğrenciler icin İngilizce eğitimi veriyor.

  Birinci Cambridge Sertifikası, Advanced ve Uzmanlık kursları; Mart, Haziran ve Aralık’taki sınav tarihlerinden 12 hafta önce başlıyor. Cambridge Hazırlığı yılda 3 defa yapılıyor. Öğrenciler ayrıca herhangi bir diğer EFL sınavına da girebilirler. Örnek olarak; IELTS, TOEFL veya TOEIC.

  www.milnerschool.co.uk

  Regent Dil Egitimi

  Brighton, Cambridge, Oxford, Londra ve Edinburgh’de merkezleri bulunan; İngilizce dışındaki diğer diller ve öğretmenlik eğitimlerine ek olarak, staj programlarının da dahil olduğu Genel&Akademik İngilizce, İdari İngilizce, İngilizce&Bos Zaman Aktiviteleri ve”Çalışan Dünya” programları bulunan bir okuldur.

  www.regent.org.uk

  Study Group

  İngiltere’deki Üniversiteler ve enstitülerde İngilizce, Lise, Üniversiteye Hazırlık ve Yerleştirme eğitimleri. Dahil olan okullar; Galler Üniversitesi, Sussex, Kent, Glasgow, Durham, Dublin, BuckinghamAberdeenm, Greenwich, Birmingham, Thames Valley, Northumbria, Kingston, Heriot – Watt, Coventry, Canterbury Christ Church, Liverpool Sahne Sanatları Enstitüsü ve Surrey Sanat&Tasarım Enstitüsü.

  www.studygroup.com

  Twin Training and Travel, Londra

  İnsana verilen önemle öne çıkan Twin Training, en iyi eğitilmiş ve tecrübeli kadrosuyla hizmet etmektedir. Büyük bir şirket olmasına rağmen, küçük bir firma sıcaklığı ve samimiyetle ilerlemekte. İngilizce dil kursları; Grup turları, Konaklama, U.K de staj, Yurt dışında staj, mesleki diploma programları sunulan birçok seçenekten sadece birkaçı.

  www.twinuk.com

  Bright World

  Hem lise eğitimi, ingilizce dil eğitimi, üniversite hazırlık ve üniversiteye yerleştirme yapan Bright World sınırsız imkaları ve bağlantıda olduğu ülkenin en iyi eğitim kurumlarıyla size geleceğe hazırlar.

  Eğitiminizin dilinizi geliştirdikten sonra son basamağına kadar Bright World yanınızda.

  www.brightworld.co.uk

  The English Studio Language School

  Fiyatlarının düşüklüğü ile ilgi çeker. Genel ingilizce, bilgisayar, Cambridge sınavlarına hazırlık ve diploma programları (turizm ve işletme) vardır.

  www.the-englishstudio.com