• Türkçe
 • English
 • Dalhouse University 

  Dünya standartlarında eğitim Efsanevi Denizcilik cazibesi
  Ziyaret etmenizi ve bir kampüs turu almanız için Sizleri bekliyoruz. Güzel bir kampüste profesörlerle tanışıp Dalhousie’de hayatın tümü hakkında keşifler yapın. Arkadaşlarınızı, ailenizi ya da vasinizi beraberinizde getirebilirsiniz.

  Dalhousie’nin tümü Halifax’ta olmak üzere şehir merkezine yürüme mesafesinde üç kampüsü vardır. Halifax, genç bir ruh, zengin tarih ve deniz kenarındaki doğal manzara olarak Kanada’nın “en iyi korunan gizemi” diye anılır.

  Dalhousie öğrencileri, sınıftan, adliye ve hapisaneye kadar, her gün beklenmedik şeyler keşfediyorlar.

  Dalhouise, Atlantik Kanada’nın liderlik araştırma üniversitesidir, her yıl ödül ve burs araştırmaları için 132 milyon $’dan fazlasını cazip kılar. Araştırmacılarımızın çığır açan, düşündürücü ve yalın çalışmaları, ulusal ve uluslararası alanda tanınmıştır.

  www.dal.ca

  Mount Allison University, New Brunswick.

  Fen-Edebiyat, Güzel Sanatlar, Müzik, Ticaret fakültelerine ek olarak Inter-Disciplinary B.A programları çerçevesinde çevre bilimi, uluslararası ilişkiler, İngilizce ve Fransızca’da Kanada dili ve edebiyatı gibi eğitimler verir.

  www.mta.ca

  Malaspina University

  Malaspina University 1969’da kurulmuş köklü bir üniversitedir. Bünyesinde 50 değişik ülkeden gelmiş yaklaşık 1000 adet yabancı öğrenci barındırır. Programları lisans, yüksek lisans, diploma, sertifika ve 5-level kurları vardır.

  www.mala.ca

  Bodwell University

  On-line eğitim programlarından dil programlarına ve eğlenceli yaz kamplarına kadar her türlü eğitici faaliyeti öğrencileri hiç sıkmadan düzenleyen Bodwell University’de okumanın ayrıcalığını yaşayacaksınız.

  www.bodwell.edu

  Acadia University , Nova Scotia

  Acadia Kanada’nın akademik mükemmellik ödülü kazanmış ufak özel lisans eğitimi veren üniversitesidir. Yaklaşık olarak 26 adet öğrenciyle sınırlandırılan sınıflar öğrencilere en uygun eğitim ortamını sunmaktadır. Acadia’nın avantajlı öğrenme ortamını sağlayan faktörler söyle özetlenebilir:

  Kampus içersinde Acadia’nın geniş ağ ve servislerine ulaşım
  Haftanın 7 günü öğrencilerin laptoplarının ve yazılımlarının güncel ve çalışır olduğundan emin olmak için teknik servis

  Yurtlardaki her masada, 26.000 adet sınıfta ve 750 adet ortak kullanım alanındaki bilgisayarlarda toplam 8000 adet ağ bağlantı noktası

  Kampüsteki bir çok noktada kablosuz bağlantı noktası
  İhtiyaç olduğunda ve mutlaka her 2 senede bir değiştirilen ücretsiz öğrenci laptop hediyesi
  Laptopunla yazılımlarıyla beraber toplam değeri 8000 $i asan değerde 50 den fazla yazılıma ulaşma ve aktif olarak kullanma

  Mezuniyet sonrasında 2 seneye kadar çalışma izni alarak pratik yapma fırsatı

  www.acadiau.ca

  University of Windsor, Ontorio

  Ontorio eyaletinin en önemli üniversitesi Kanada’nın aynı zamanda en fazla program seçeneği sunan üniversitesi. Pratik yapma imkânlarıyla çok geniş araştırma ve pratik yapma imkânı. Kablosuz internet bağlantısı olan kampüste gerçek bir öğrencilik deneyimi yaşamak icin doğru adres. 60 dan fazla lisans ve lisans üstü eğitim programıyla en geniş program portfoyüne sahip üniversite.

  www.uwindsor.ca

  Grant MacEwan College

  Okul Alberta’da bulunmaktadır. Bir çok anadalda (işletme, mühendislik, finans, ekonomi, hemşirelik, insan kaynakları, vb.) lisans eğitimi, diploma ve sertifika programları imkanı sunulmaktadır

  www.macewan.ca

  Le Cordon Bleu

  Fransız mutfak kültürü hakkında her şeyi veren bir okuldur. Ottowa’da bulunmaktadır. Öğrencileri aşçı, gurme, restaurant yöneticisi, yemek kitabı yazarlığı alanlarında kariyer yapmayı hedefleyen bir kitledir. Enstitu, Ottawa Milli Eğitim Bakanlığı tarafından tanınmıştır.

  www.lcbottawa.com

  Vancouver Island University

  1969’da Malaspina College adıyla kurulan Vancouver Island University, Vancouver Island ve British columbia bölgelerinin kültürel, ekonomik ve eğitim ihtiyaçlarını karşılayan bir kurum haline gelmiştir. Vancouver University, hem lisans hem de kolej programları sunan bir devlet üniversitesidir.

  Lisans, yüksek lisans ve kolej programlarında okuyan 18.000’i aşkın Kanadalı ve 50’yi aşkın farklı ülkeden 1000 uluslar arası öğrencisiyle Vancouver Island University’de lisans, yüksek lisans, kolej programları ile 5 seviyeli bir İngilizce dil programı bulunmaktadır.

  Eğitim ve sosyal ihtiyaçlara yanıt veren kapsamlı tesisleri ve 110 dönümlük geniş kampüsü ile Vancouver Island University, aynı zamanda bir yaşam merkezidir.

  Merkez yerleşkesi Nanaimo’da bulunan VIU’nun Duncan, Powell River ve Parksville-Qualicum bölgesinde de yerleşkeleri bulunmaktadır.

  Öğrenci ve çalışanlar için zengin ve entellektüel açıdan besleyici bir ortam sunan kurumda eğitimin her hali desteklenmekte, temel okur-yazarlık programları ile meslek yüksek okullarından yüksek lisans programlarına kadar uzanan geniş bir yelpazeye yayılmış eğitim programı çeşitliliği söz konusudur. Böylelikle öğrencilerin potansiyellerini sorgulaması, dünyaları hakkında daha fazla keşif yapmaları ve hem hayatta, hem de öğrenmede mükemmeliyetçi olmaları teşvik edilmektedir.

  Öğretmenlik, uygulamalı araştırma ve öğrenme konularında bir mükemmeliyet merkezi konumunda olan VIU, hem Kanada hem dünya genelinde işverenlerin yoğun talebiyle karşılaşan, kaliteli mezunlar üretmektedir.

  www.viu.ca

  Capilano Üniversitesi

  Capilano Universitesi Kuzey Vancouver, British Columbia’da yer alan lisans öğrencilerine odaklanmış, yoğun ve karma eğitime sahip bir devlet üniversitesidir.Okul 1968 yılında açıldığından beri büyümeye devam etmektedir ve şu anda yılda yaklaşık 7.500 öğrenci kredili programlara kaydolmaktadır. Ayrıca yılda ortalama 7000 öğrenci daha kredisiz kurslara katılmaktadır.

  Capilano’nun ana kampüsü Kuzey Vancouver’da North Shore’un eteklerinde doğal bir çevrede bulunup, şehir merkezine sadece 20 dakika uzaklıktadır. Kampüsün güzelliği ve eğitimin kalitesi tüm dünyadaki öğrencileri adeta büyüler. Capilano Üniversitesi’nin ayrıca Squamish ve Sechelt bölgelerinde de kampüsleri vardır

  Üniversitenin sunduğu çeşitli programları bulunmaktadır ve bunlardan birkaçı hazırlık programı, akademik/üniversite araştırmaları, kariyer ve mesleki önerilerdir. Bunların yanı sıra, Music Therapy, Jazz Studies, Tourism Management and Business Administration gibi dört farklı alanda lisans derecesi programları mevcuttur.

  Capilano Universitesi kaliteli eğitimi, programları ve servisiyle uluslararası bir ün kazanmıştır. Öğrencileri bağımsız düşünürler ve öğrenenler haline getirebilmek, hızla değişen dünyaya katkıda bulunabilmeleri icin gerekli olan bilgiyi, yetenekleri ve davranışları kazandırmaya çabalayan Capilano Universitesi’nde öğrenciler güvendedir, rahattırlar ve hırslıdırlar; başarılarında bir fark oluşturacak olan bireysel ilgiye sahiptirler. Sadece Capilano’da değil, öğrencilerin kariyer yolculuklarının her adımında okulun önceliği öğrencileridir.

  www.capilanou.ca

  Sheridan Instute of Technology and Advanced Learning

  1967 yılında kurulmuş olan ve Toronto Büyükşehir Bölgesi’nde bulunan Sheridan Instute of Technology and Advanced Learning 15.000’den fazla tam zamanlı öğrencisiyle Kanada’nın önde gelen politekniklerinden biridir. Oakville’de Trafalgar Road Kampüsü ve Brampton’da Davis Kampüsü olmak üzere okulun 2 farklı kampüsü bulunmaktadır.

  Sheridan öğrencilerini seçkin kariyer edinmeleri için hazırlar; öğrenciler sadece dersleri dinleyerek değil, önde gelen araştırmalara katılarak, profesyonel girisimlerde bulunup daha aktif bir rol alarak kalıcı yollardan egitim alırlar. Sheridan’ ın çok çeşitli diploma, lisans ve yüksek lisans programları vardır ve en son teknoloji olanaklarının yaygın kullanımıyla Sheridan öğrencilere yenilikçi öğrenci odaklı öğrenme deneyimi sağlar.

  www.sheridancollege.ca

  Öğrenim Fırsatları

  İkinci Dil Olarak İngilizce (ESL) Programları
  Akademik Amaçlar için İngilizce (EAP) Programları
  Uzmanlık Diploma Fırsatları
  Lisans Eğitimi Programları
  Yüksek Lisans Programları (Ontario College Graduate Certificates)
  Kanada, Avustralya ve ABD’deki yüksekokullarla Üniversite Transferi Olanakları
  Ortak Eğitim Olanakları
  Bölümler
  İşletme
  Toplum Hizmetleri
  Dijital Medya ve İletişim
  Eğitim
  Mühendislik ve Bilgisayar Bilimleri
  Sağlık Bilimleri
  Endüstriyel Teknoloji
  Bilgi ve İletişim Teknolojisi
  Liberal Çalışmalar ve Erişim
  Gösteri Sanatları
  Toplum Güvenliği
  Okuma + Çalışma
  Görsel Sanatlar ve Tasarım
  Animasyon, Sanat ve Tasarım

  www.sheridaninstitute.ca

  Mohawk College

  Mohawk College’ın tarihi Hamilton, Ontario, Kanada’da 1966 yılına kadar dayanır. Stoney Creek, Brantford, ve McMaster Universitesi’nin Institute for Applied Health Sciences bölümünde de kampüsleri bulunan okulun kurulma amacı kariyer odaklı sertifika ve diploma kurslarıyla birlikte devamlı eğitim kurslarıdır.

  Mohawk College ilk olarak sadece 104 erkek ogrenciyle egitime başlamıştı ve o süreden beri büyümeye devam edip 1000’den fazla devamlı egitim programları, 19 farklı staj programları ve 107 tam zamanlı programları olan bir Kolej’e dönüştü.

  Mohawk sağlık bilimi ve mühendislik teknolojisi eğitimlerinde lider olarak görülür ve Ontario’daki en geniş staj fırsatları sunan okuldur. Mohawk ayrıca anaokulu eğitimi, reklamcılık ve sigorta programlarıyla da ünlüdür. McMcaster Üniversitesi’yle de ortak olarak Mohawk hemşirelik, tıbbi radyasyon bilimleri ve teknoloji dallarında derece programları sunmaktadır.

  The Mohawk–McMaster Bachelor of Technology programı teknik eğitimle işletmeyi kapsayan, hem tam zamanlı öğrenciler hem de yeteneklerini geliştirmek isteyen çalışan profesyoneller için sunulmus olan Kanada’daki ilk programdır.

  Mohawk College’da kalite bir yolculuk gibidir. Her bölüm ve her personel çeşitli süreçlerden geçerek her gün devam eden kaliteyle ilerlerler. İlham veren eğitim, liderlik, yurttaşlık ve yenilikçiliği misyonları olarak gören Mohawk’da öğrencileri buralara taşıyan da kalitenin kendisidir.

  www.mohawkcollege.ca

  St. Lawrence College

  St. Lawrence College bir devlet koleji olup 1967 yılında devam eden eğitim programlarının yanı sıra kariyer odaklı diploma ve sertifika kursları sunma amacıyla kurulmuştur.

  Brockville, Cornwall ve Kingston bölgelerinde 3 farklı kampüsü bulunmaktadır. 80 akademik programı aşan ve tam/yarı zamanlı ortalama 1000 çalışanla okulda ortalama 6,500 tam zamanlı, 20,000 yarı-zamanlı öğrenci öğrenim görmektedir.

  St. Lawrence’ın eğitim felsefesi; daha fazla çalışarak öğrencilerin isteklerini ve ihtiyaçlarını yapılan her şeyin en önüne koymaktır. Bu; bilgili eğitmenler ve personaller tarafından sunulan kaliteli kurslar, rahat ve saglıklı yerleşim merkezleri ve gelişmiş çeşitli destek servisleri sunmak demektir.

  Öğrencileri sadece sonuc veren bir eğitim sunmak değil, ayrıca daha iyi bir toplum olusturmak okulun kurulduğu yıldan beri ana hedeflerinden birisi olmustur. St. Lawrence’ı diğer okullardan ayıran özelliği büyük-şehir yaşantısı güçlükleri olmadan dünya standartlarında bir eğitim deneyimi sunmasıdır.

  Uygulamalı Sanatlar
  İşletme
  Kamu Hizmetleri
  Bilgisayar & Mühendislik Technolojisi
  Sağlık ve Bilim
  Turizm
  Adalet Sistemiyle İlgili Çalışmalar
  Medya Çalışmaları
  Profesyonel Servisler
  El Sanatları & Stajlar

  www.stlawrencecollege.ca

  Royal Road Üniversitesinin Yeni Programları

  Vancouver’a sadece 30 dakikalık bir uçuş veya 90 dakikalık feribot yolculuğu mesafesindeki Royal Road Üniversitesi, Kanada’nın batısındaki British Columbia eyaletinin başkenti olan güzel Victoria’dadır. Hoş bir ılıman iklime sahip olan Victoria, mağaza, restoran ve açık hava etkinlikleri ile eğlenceli bir şehir merkezidir.

  Kanada’da ve Kuzey Amerika’da bir benzeri daha olmayan Royal Roads Üniversitesi profesyonel başarınız için derece, diploma ve sertifikalarla eşsiz seçenekler sunmaktadır. Okyanus kıyısındaki park alanları, tarihi yüz yıllık kalesi ile huzur dolu güzel kampüs 227 hektarlık alanı kapsamaktadır.

  Kanada’da yapılan üniversiteler anketinde akademik ve eğitim kalitesi, piyasa uygunluğu ve öğrenci desteği için en yüksek puanları Royal Roads mezunları verdi. Royal Roads Üniversitesi, gelişen küresel pazarda işverenlerle görüşerek gereksinim duydukları gerçek hayat uygulamalarıyla öğrencilerine öğretim ve araştırmada en yüksek standartları sunmaktadır.

  Royal Roads Üniversitesi’nin en’leri süreklilik arzeder.
  Kanada’nın ulusal gazetesi Globe and Mail’de yayınlanan değerlerinden bazıları :

  Toplam Eğitim Kalitesi: A
  Sınıf Büyüklüğü: A +
  Kampüste Kişisel Güvenlik: A +
  Öğrenci Katılımı Ulusal Anketi Sonuçları:

  Aktif ve İşbirliğine Dayalı Öğrenme: # 1
  Akademik Challenge Seviyesi: 1
  Hızlandırılmış Derece

  Royal Road Üniversitesi (RRU) uluslararası öğrencilere 3 yıl kadar kısa bir zamanda RRU lisansını tamamlama fırsatı sunuyor.

  Destekleyici Eğitim Ortamı

  Royal Roads Üniversitesi’nin International Study Centre (ISC) Uluslar arası Eğitim Merkezi’nin daha da geliştirilmesiyle öğrencilere İngilizce dili ve öğrenim becerilerinde uzmanlık desteği sunulmaktadır. Öğrenciler, öğrenme gereksinimlerine göre özel olarak tasarlanmış küçük sınıflarda eğitimin tadını çıkarır.

  İş Tecrübesi için Mükemmel Fırsatlar

  Kanada hükümeti nitelikli uluslar arası öğrencilere çalışmaları sırasında ve mezun olduktan sonra iş tecrübesi kazanma fırsatı verir. Mezuniyet sonrası çalışma izni programı sırasında öğrenciler, Kanada’da Sürekli Oturma için başvuru hakkına sahip olurlar

  Muhteşem Değer

  Royal Roads Üniversitesi, eğitim ücretleri ve yaşam giderlerindeki yüksek rekabet gücüyle uluslararası öğrencilere büyük bir değer sunmaktadır. Dahası lisans derecesinde hızlandırılmış programlarıyla dünya standartlarındaki maliyeti % 25 azaltmak mümkün olmaktadır.

  Kampus Aktiviteleri

  Royal Roads Üniversitesi teknoloji harikası öğrenme imkanlarına sahiptir. Kanadalı ünlü mimar Arthur Erickson tarafından tasarlanan kütüphane yazılı basın ve elektronik kaynakların toplandığı geniş bir kolleksiyonla çalışmak için huzurlu bir ortam sağlar.

  Kütüphanenin çevrimiçi kaynakları 24 saat kullanıma açık olup 100 den fazla online veritabanı ve on binlerce e-kitap vardır. Kampüste aynı zamanda kablosuz internet erişimi, bilgisayar, fen laboratuarları, yemek hizmetleri, kitapçılar ve eğlence merkezleri bulunmaktadır.

  Kariyerinizde Önemli Bir Başlangıç

  Royal Roads Üniversitesi, uluslararası öğrencilerin öğrenme ihtiyaçlarını karşılamak için lisans ve lisansüstü eğitim programları geliştirmiştir. Lisans öğrencileri, isterlerse hızlandırılmış opsiyonu seçerek üç yıl gibi az bir zamanda kendi derecelerini tamamlama imkanına sahip olurlar. Mezun olduktan sonra da yoğun master derecesi ile eğitimlerini uzatabilirler ve böylece lisans ve master’ı dört yılda tamamlamış olurlar

  BCIT Columbia Institute of Technology

  Eğitim Programları

  BCIT, temel sertifika, diploma ve derecelerinde uluslararası öğrenciler için çok çeşitli programlar sunmaktadır. Full-time ya da part-time çalışma hangisini seçerseniz seçin, aynı uluslararası tanınmış kimlik belgesini alacaksınız.

  Tam zamanlı programlar

  Tam zamanlı çalışma, BCIT’da belirli bir programa giriş şartlarını yerine getirip resmi kabul mektubunu aldığında öğrenciler derslere otomatik olarak kaydolmuş olur. Sonbahar aylarında başlayan programlar, genellikle Haziran ve Eylül ayları arasındadır. Tam zamanlı programlar, 08:30 ve 17:30 saatleri arasında, çeşitli sürelerde, 2 yıl (diploma) 4 yıl (derece) – 8 ay (sertifikalar) olabilmektedir.

  Part-time programları-aynı belge ile farklı iş yükü
  BCIT’de kimlik belgenizle derslerden kalan zamanda çalışabilirsiniz. Çalışma izni durumunu zu korumak için program onayına sahip olmalı ve dönem başına en az 3 dersten 9 krediye kayıtlı olmalısınız. Çoğu part-time kurslar, akşamları ve / veya hafta sonları verilmektedir. Part-time programlarda kayıtlı öğrenciler, kampüs dışında çalışma izni için uygun olabilirler.

  Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz!!!

  www.bcit.ca/international

  Canadian College

  Canadian koleji Kanada Vancouver’da eğitim veren bir okuldur. Başlıca Bölümleri İşletme, Uluslar Arası Ticaret, Otel Yönetimi, Proje Yönetimi ve It’dir. Bu programda okuyan öğrenciler;

  Devlet Üniversitesinden dersler alabilmektedirler.
  Program bitişinde uluslararası tanınılırlığı olan diplomalar almaktadır.
  Her derste GMAT becerileri kazanmaktadırlar.
  Kişiye özel ilgiyle birinci sınıf eğitim almaktadırlar.
  Deneyimlerle öğrendiklerini pekiştebilmektedirler.
  Hayatları boyunca kullanacakları çok değerli bilgi ve birikimlerin sahibi olmaktadırlar.
  Ayrıca İngiltere’de özel kolejlerden mezun olan uluslararası öğrencilere mezun olduktan sonra çalışma hakkı tanınmaktadır.

  www.canadiancollege.com

  Cambrian College

  Cambrian Koleji 1967’den beri eğitim vermektedir. Kültürel zenginliğe önem veren okulda dünyanın birçok ülkesinden gelen öğrenciler eğitim almaktadır. Kaliteli eğitim sunan okulun 3 kampüsü bulunmaktadır ve bunlar Sudbury, Ontario’dadır.

  Bu güne kadar 14,000’den fazla öğrenci yetiştiren okulda günümüzde 80 tam zamanlı bölümde 4,500 öğrenciye, 900 yarı zamanlı bölümde ise 9,500’den fazla öğrenciye sahiptir.

  Okulda, Finans, İşletme, İşletme Yönetimi, İşletme ve Finans, Sağlık Bilimleri (Pre-Health Sciences), Endüstriyel Mekanik Millwright Teknikleri, İngilizce Yabancı Dil Programı gibi lisans diploması veren bölümler, dil programlarını, ve yarı zamanlı programları kapsayan kurslar bulunmaktadır.

  www.cambriancollege.ca

  North Island College

  İngilizce Dil Kursu Şubat, Mayıs, Haziran ve Eylül aylarında başlamaktadır.

  Öğrenciler Victoria Üniversitesi ve Royal Roads Üniversitesine, 1. yılda üniversite transferi yapanlar, NIC diploması, yüksek lisans diploması veya İşletme bölümünde lisans diploması için Mayısta başlabilirler. Bu 2 aylık bir bahar dönemi olacaktır. Ayrıca kısıtlı sayıda öğrenci 2 aylık Temmuz dönemine kabul edilecektir. Bu 2 aylık yaz döneminde öğrenciler 1 veya 2 tane ders alabileceklerdir.

  www.nic.bc.ca

  Eylül 2012 programları:

  Gelişmiş Lisansüstü Diploması veren Pazarlama ve Uluslar arası Yönetim programlarında 2 yıl eğitim ve 4 ay staj imkanıyla eğitim Eylül 2012 tarihinde başlayacaktır.

  Thompson Rivers University

  British Columbia Bölgesi’ndeki 4. büyük üniversite olan Thompson Rivers Üniversitesi 2005 yılında Cariboo Üniversitesi’yle birleşmesinden sonra kurulmuştur. Lisans ve yüksek lisans seviyesinde eğitim veren üniversite, üniversiteye hazırlık programının yanı sıra, bölümler arası geçişe imkan tanımaktadır. Kariyer çıkarlarını gözeten ve eğitim sistemini bu amaç üzerine kuran Thompson Rivers Üniversitesi küçük sınıflar, araştırma imkanları, ülke dışında eğitim görme gibi imkanlarıyla öğrencilerin bireyselliğini geliştirmeyi amaçlamaktadır

  Okulda bulunan programların başında Hukuk, Sanat, Gazetecilik, İşletme ve Ekonomi, Bilgisayar ve İleri Teknolojiler Bilimleri, Sağlık Bilimleri gibi fakülteler gelmektedir. Kampüs içinde 13,000 öğrencisi bulunan okul ayrıca internet üzerinden verilen eğitim seçenekleriyle dünyanın dört bir yanından 10,000 öğrenciye diploma ve sertifika programları imkanı tanımaktadır.

  Ayrıca Vancouver’da bulunan Açık Öğretim Merkezindeki programlara katılan öğrenciler kampüs dışında eş zamanlı eğitim alma imkanı bulmaktadır. Kamloops bölgesininin merkezinde bulunan Thompson Rivers Üniversitesi, öğrencileriyle dünyanın en güzel üniversite bölgesine canlılık katmaktadır.

  www.tru.ca

  Royal Roads University

  Kanada’nın British Columbia Bölgesi’nde bulunan Colwood’da yer alan Royal Roads Üniversitesi bir devlet okuludur. Yüksek kalitede, yenilikçi, makul ücretli ve çalışanlara yönelik uygulamalı ikinci öğretim seçeneği bulunan eğitimiyle Royal Roads Kanada’dan ve dünyadaki diğer ülkelerden birçok öğrenciye kapılarını açmaktadır. Askeri kolej olarak 1940 yılında kurulan okul, 1995 yılında üniversite olarak akredite edilmiştir.

  İşletme, Turizm, Eğitim Bilimleri, İşletme ve Kültürler Çalışmalar gibi bölümler okulun öne çıkan programları arasında yer almaktadır.

  Hem lisans hem de yüksek lisans alanında uygulamalı ve teorik programlar sunan okul, mezunların kariyer gelişimine katkıda bulunabilecek yöntemlerle eğitim vermektedir. Ayrıca çalışanlar için uzaktan eğitim seçeneği de bulunmaktadır.

  Okulun 3 eğitim şekli vardır, Bunlardan ilki kampüste sınıf içi eğitim, ikincisi hem kampüste hem de uzaktan eğitim, üçüncüsü ise tamamen internet üzerinden eğitimdir. İster kampüste ister internetten, yoğun kurslar veya lisans programları arasından alacağınız eğitim sizi profesyonel hayata yenilikçi, dinamik ve öğrenme odaklı birer çalışan olarak yetiştirmeye uygun tasarlanmıştır.

  www.royalroads.ca

  Royal Roads Üniversitesi;

  Global işyerleri için özel eğitim hizmetleri de sunmaktadır.
  Uluslararası öğrenciler için hem eğitimle ilgili hem de kültürel destek kampüs içinde sağlanmaktadır.
  Araştırma projeleri için uluslararası işbirlikçilerle ortak programlar hazırlanmakta ve bu sayede öğrencilere iş hayatı içinde tecrübe kazanmaları sağlanmaktadır.

  Kanada’da eğitimi verilen programlar öğrencilere hayat tecbüresi kazandırırken, uluslararası birçok bölgede program seçenekleri bulunmaktadır.
  ESL ve akademik geçiş programları seçenekleri uluslararası öğrencilere kolaylık sağlamaktadır.

  www.royalroads.ca