• Türkçe
 • English
 • Hansa Language Centre, Toronto

  Öğrencilerin profesyonel dil eğitimi almasını sağlayan bu kurum, her öğrenciyle birebir ilgileniyor. Gramer, vocabulary, writing, reading, idioms, conversation, listening, pronunciation, presentations, Business English, TOEFL, TOEIC kurslarından istediklerini seçip bu konuda uzmanlasabiliyorlar.

  www.hansacanada.com

  KTC Language Centre, Vancouver

  İngilizcenizi başlangıç seviyesinden üniversite icin gerekli advanced seviyeye rahatça taşıyabileceğiniz bir eğitim kurumudur. Kaliteli eğitimi uzman kadrosuyla birlikte sizlerle buluşturan KTC, basarının anahtarıdır. Her düzey için indirimli programlar mevcut.

  Bu programlara dahil olanlar; üniversiteye giriş icin “Global Kesif Sertifikası”, online kesifler ve dünyanın en güvenli, en heyecan verici ve en güzel şehirlerinden birinde mevkilenmiş kampus. Dünyanın en güvenli ve en güzel şehirlerinden biri olan Vancouver’da İngilizce eğitimi. Farklı seviyelerde dil eğitimi, TOEFL, TEFL kursları, Pre-MBA diploması ve ayrıca sertifika olanakları bulunmaktadır.

  www.ittt.ca

  Hawthorn Language Centre, Vancouver

  1985’de Kanada Dil Merkezi adıyla kurulusundan bu yana, Hawthorn-Vancouver, yüksek kalitede programları, profesyonel ekibi ve öğrencilerin ihtiyaçlarına bağlılığıyla uluslar arası düzeyde bilinen bir okul olmuştur. Hawthorn – Vancouver, Genel İngilizce, Mesleki İngilizce, Kanada’daki okullar, eğitimde öncelikli sırada gelen ve en fazla talep edilen okullar arasında yer alır.

  Kanada eğitim sisteminde kişi başına ayrılan harcama diğer G–7 ülkelerinin ayırdığından daha fazla olduğu gibi, Kanada OECD ülkeleri içindeki ilk üçte yer almaktadır. Kanada üniversitelerinden alınan diplomaların dünya çapinda tanınmasına bağlı olarak Kanadalı üniversitelerden mezun olan yabancı öğrenciler başarılı ve saygın bir kariyere sahip olurlar.

  Sınavlara Hazırlık ve Gençlik Programları ile geniş bir eğitim yelpazesi sunuyor. Programlar, tüm öğrencilerin akademik, mesleki ve sosyal ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla tasarlanmıştır.

  www.hawthornenglish.com

  University of Toronto Summer English Programs

  Kanada’nın en prestijli üniversitesinde yazlarınızı harika bir üniversite kampusu ve konaklama imkânlarıyla İngilizce kamplarına katılabilirsiniz.

  www.summerenglishprograms.com

  Cornerstone Academic College, Toronto

  Kanada’nın en iyi eğitmen kadrosuna sahip olan bu okul, merkezi bir konumda olması sebebiyle her yere ulaşımda kolaylık sağlıyor.En iyi TOEFL hazırlık okullardan biri.

  Çok çeşitli programları arasından İngilizce dil eğitimi, Üniversiteye yerleştirme, 1 aylık staj da içeren 3 aylık eğitim ve 1 aylık staj şeklinde Executive Business İngilizce sayılabilir. Sınıf mevcudu 8–12 arası. Ücretsiz konaklama. Yaz ve Kış kamplarıyla hem eğlenin hem de İngilizce öğrenin.

  www.cacenglish.com

  The English Studio, Toronto

  2001’de Toronto- Kanada da kurulmuş olan bu okul küçük sınıfları ve en iyi İngilizce öğretmenlerine sahip olmasıyla ünlüdür. Sınıf mevcudunun ne kadar küçük olursa o kadar daha iyi ve bireylere daha özel ders verebileceklerine inanıyorlar.

  Bu okulda görebileceğiniz eğitimler; Yoğunlaştırılmış İngilizce, Business İngilizce, TOEFL/TOEIC için İngilizce ve yazma dilinizi geliştirmek için İngilizce. Aynı zamanda staj olanakları da sunmakta.

  www.www.theenglishstudio.com

  Canadian Business English Institute, Vancouver

  İngilizce eğitiminde uzmanlaşmıştır. Programlarında her türlü farklı insanların; üniversite öğrencilerin, çalışanların, genç girişimcilerin, uluslararası gezginlere kadar İngilizce ihtiyaçlarını karşılamakta. 1991’dan bu yana Uluslararası arenada dalının en iyisi olmaktan hiç ödün vermemiştir. Programlar; Yoğunlaştırılmış Genel İngilizce, İş ve Çalışma hayatı için İngilizce, İş İngilizce Pratiği geliştirme, özel ders, konuşma ve telaffuz, TOEFL/TOEIC hazırlama kursları.

  www.cbei.com

  ILAC, International Language Academy of Canada, Vancouver,Toronto

  Kanada’nın en çok uluslararası öğrenciye sahip okullarının başında gelmektedir. Yoğun, Çok-yoğun, Yönetim, Akademik İngilizce Yılı, Internship, TESOL Sertifikası, Gençlere özel dil eğitim programları mevcut. Hem Toronto hem de Vancouver’da mevkilenmiş olup İngilizce dil programları ve ,”Global Kesif Sertifikası” yolu ile Canadian University Temel Programı veriyor.

  www.ilac.com

  ILSC, International Language Schools of Canada

  3 farklı kampüsle (Vancouver, Toronto, Montreal) size geniş bir imkân sunmakta. En iyi bilinen uluslarası dil okullarından biri olan ILSC genel konuların yanı sıra farklı ve belirli konulara uzmanlaşmış programlar sunmakta; İngilizce veya Fransızca dil programları, TOEFL/ TOEIC/ Cambridge/ CAE/ BEC/ DELF sınavlarına hazırlık programları, Film ve Video aracılığıyla İngilizce, Yoğa aracığıyla İngilizce, Oyunculuk aracığıyla İngilizce.

  Kariyer geliştirme programlar; Genel İş kültürü, İş yazışmalar, Uluslararası iş pratiği ve konuşma, iş sunumu. Kombine programlar; Deniz biyolojisi + İngilizce (İngilizcenizi geliştirerek çalışma imkânı).

  www.ilsc.com

  EuroCentres, Vancouver ve Toronto

  Vancouver ve Toronto da dil okulları. Genel İngilizce Kursları; Temel, Yoğun, Süper-intensive, Cambridge Süper-İntensive, Akademik Yıl TOEFL, İş İngilizcesi/TOEIC, ve Pratik konuşma dersleri de mevcut.

  www.languagecanada.com

  Camber College,

  İngilizce Dil okullu + Kamp. Kanada’da şehir merkezden 1 saat uzaklıkta ve en güneşli bölgesinde kış ve yaz ayrı açık hava etkinlikleriyle kayak, rafting, trekking gibi bir çok aktivite ve eğlenceli günlerle dolu bir program dil eğitiminin yani sıra sizleri bekliyor.

  www.cambercollege.com

  College Of Platon

  Montreal’in kalbinde kurulu bu okul 1957’den beri konusunda profesyonel hizmet verir. Yeni kültürler ve yeni hayat tecrübeleri yaşamak icin uygun bir yer olan Montreal tam 4 üniversiteyi de bünyesinde barındırır. Platon’da 45 yıllık deneyimle 25 farklı dil eğitimi seçeneği vardır.

  www.collegeplaton.com

  Vancouver English Center

  Vancouver English Centre, dünyanın en güzel şehirlerinden biri Vancouver’da, seviye, kurs saati, program türü(staj olanaklarından Toefl hazırlık kurslarına, akademik hazırlıktan mesleki İngilizce eğitimine kadar) gibi konularda değişik seçenekler sunan Kanada’nın önde gelen eğitim merkezlerinden biridir.

  www.vec.ca

  Global Village English Centres, Vancouver, Toronto

  Tüm seviyelere yönelik ESL/EFL kursları mevcuttur. Cambridge sınavlarına hazırlık, TOEIC, TOEFL, IELTS, lise ve üniversiteye hazırlık, iş deneyimi ve öğretmenlik eğitimi kursları da bulunmaktadır. Çocukların ve gençlerin yaşlarına uygun aktiviteleri kapsayan yaz okulları da seçenekler arasındadır.

  www.gvenglish.com

  East Coast School of Languages

  1998 yılından beri Halifax’ta eğitim vermeye başlamış olan East Coast School of Languages’da bulunan programlar sırasıyla English for Business (EFB); English for Academic Purposes (EAP); Academic TOEFL; English for Communicative Purposes (ECP); yada Summer Camp(yaz kampları)dır

  www.ecslcanada.com

  Archer College

  Archer College, 1989’dan beri Toronto, Vancouver ve Hamilton’da İngilizce dil kursları veriyor. Dünyanın dört bir yanından gelen öğrenciler, bu muhteşem atmosferde İngilizcelerini hem akademik hem de profesyonel statüleri için geliştirebiliyorlar.

  Ülkenin en prestijli dil okulu olarak tanınan Archer College’da küçük sınıflarda verilen eğitim ile birebir öğrenme şansını yakayabilirsiniz. Kalacak yeriniz, aktiviteleriniz ve rehberlik hizmetiniz okul tarafından düzenleniyor. Okul, Kanada Özel Dil Eğitimcileri Birliği tarafından tanınıyor.

  www.archereducation.com